ART / Lithographs / Litograph 10739108
nr 1073 9108
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Peter Dahl (b. 1934), Bellman, bladets mått: 29x42,
LITOGRAPH, Peter Dahl (f. 1934), Bellman, bladets mått: 29x42
Peter Dahl, Swedish painter born 1934, dead 2019.
800
SEK 450
Monday December 5 2016
at 20:22:25
2/12 21:47:16
400 kr
5/12 13:00:00
Peter Dahl (f. 1934)